Kāpēc smiltsērkšķi ir tik vērtīgi?


Pirmkārt, Dailas Kronbergas zemnieku saimniecības "Dārzi" smiltsērkšķi ir auguši Latvijā, Zemgales zemes spēkā un saules enerģijā.

Smiltsērkšķi ir ļoti vērtīgs organisma apgādātājs ar dabiskajiem vitamīniem, jo tā lapas un ogas satur praktiski visus dabā esošos vitamīnus. Šo augļu regulāra ēšana būtiski palīdz papildināt organisma vitamīnu krājumus, stiprināt imūnsistēmu, mazināt iekaisumus. Smiltsērkšķi atjauno tevi!

Atšķirībā no citām sulām, smiltsērkšķu sula bagātīgi satur gan taukos, gan ūdenī šķīstošus vitamīnus. Tajā ir daudz C un E vitamīnu, kā arī B grupas, PP un K vitamīni un vairāk nekā 180 bioloģiski aktīvas vielas. Smiltsērkšķos ir arī antioksidanti, kas samazina brīvo radikāļu izraisītos organisma bojājumus. Jau gadu desmitiem smiltsērkšķu preparātus iesaka lietot pārmērīgas starojuma devas, arī staru terapiju saņēmušu cilvēku veselības stāvokļa uzlabošanai un audzēju profilaksē.

Tātad smiltsērkšķu augļi dod enerģiju, stiprina imunitāti, veicina organisma un smadzeņu darbības aktivitāti un radošumu, palīdz asinsritei, uzlabo redzi, stimulē šūnu reģenerāciju. Smiltsērkšķus ieteicams lietot sportistiem, studentiem, visiem, kas daudz strādā un visiem, kas rūpējas par veselīgu dzīves veidu.